SUBAYEVLERİ Sineklik

Subayevleri sineklik servisi olarak, Keçiören genelinde sineklik üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz. Subayevlerinin tüm sokaklarında bugüne kadar yüzlerce sineklik montajı yapmış bir firma olarak, tüm sineklik çeşitlerinin imalatını yapıyor ve bu ürünlere garanti sunuyoruz. Pileli, sürgülü, menteşeli ve kedi sinekliği konusunda tüm ev ve iş yeri kullanıcılarına özel profesyonel çözümleri en ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

SUBAYEVLERİ SİNEKLİK SERVİSİ

Kavacık Subayevleri mahallesinde istediğiniz ölçülerde ki sineklik çeşitlerini 3-4 gün içerisinde hazırlıyor ve kapınıza kadar getiriyoruz. TAŞ Sineklik, her daim profesyonel hareket eden, müşterilere kolaylık sağlayan ve en önemlisi uzun ömürlü sineklik sistemleri hazırlayan bir firmadır. Tercih edeceğiniz sineklik, uzun yıllar evinizde sizlere sineksiz bir yaşam için hizmet edecek ve konfor seviyenizi en üst seviyeye çıkartacaktır.

Yaşam alanında konfor sunan sineklik sistemlerimiz, tüm ölçülere göre hazırlanabilmektedir. Sineklere son dediğimiz sıcak yaz günlerinde, bizleri arayarak sineklerden kurtulmak çok kolay. Uzman ekibimiz aradığınız gün içerisinde adresinize ölçü alımı için gelmekte ve sonrasında montaj için gelip teslim edebilmektedir.

SUBAYEVLERİ SİNEKLİK – SİNEKLİK ÇEŞİTLERİ

Subayevleri sineklik firması olarak, tüm sineklik çeşitlerinin imalat ve montaj hizmeti sağlanmaktadır. Altta ki listede en çok satılan ve en çok tercih edilen sineklik modelleri yer almaktadır.

  • Subayevleri Pileli Sineklik
  • Subayevleri Kapı Kedi Sinekliği
  • Pencere Kedi Sinekliği
  • Subayevleri Menteşeli Sineklik
  • Akordiyon Sineklik
  • Sürgülü Sineklik

SUBAYEVLERİ SİNEKLİK FİYATLARI

Subayevlerinde sineklik fiyatları, ölçü ve sineklik modeline göre farklılık gösterir. Bu modellerde kullanılacak renk, boyut gibi bilgileri TAŞ Sineklik firmamıza ilettiğiniz taktirde en uygun fiyatları tarafınıza iletebiliriz. Aynı gün ölçü hizmetimiz sayesinde sineklikleriniz en kısa süre de takılmaktadır.