Sürme Sineklik

Sürme sineklikler, genellikle kapı ve pencere önlerine koyulan, bir ray mekanizması sayesinde sürülerek açılan sistemlerdir. Bu sistemler istenilen her alana uygulanabilmektedir. İçeri ve dışarı açılan diğer sineklik sistemlerine göre daha uzun ömürlü ve daha profesyonel ürünlerdir. Maliyet olarak da diğer sineklik sistemlerine göre daha pahalıdır.

Tek Kanat Sürme Sineklik Sistemleri

Tek kanat sürme sineklik sistemi, tek bir kanat üzerine yerleştirilen ray mekanizması ile beraber çalışır. Belirli bir alanda ray sistemi olur ve bu sineklik üzerinde hareket eder. Oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Sürme sistemleri genellikle büyük kapı ve pencerelere tercih edilmektedir.

Çift Kanat Sürme Sineklik

Çift kanat sürme sineklik sistemleri genellikle büyük kapı ve pencerelere uygulanır. Bu sistemler oldukça kullanışlıdır. Çift kanat sürme sineklik oldukça dekoratif ürünlerdir. Uzun ömürlü olması ve kullanışlı olması da tercih edilme sebebini artırmaktadır.

Sürme Sineklik Montajı

Sürme sineklikler, Ankara TAŞ Sineklik tarafından, profesyonel ekip tarafından uygulanmaktadır. Montaj işlemi öncesinde ekiplerimiz sürme sineklik yapılacak alanın ölçüsünü en net şekilde almakta ve sonra imalat için gerekli hazırlıklara başlamaktadır. Sürme sineklik montajı işlemi profesyonellik gerektiren bir durumdur. Monte edilecek alanın düzgün olması, ölçülerin alana göre alınması gibi hassas işlemler gerekmektedir. TAŞ Sineklik ekibi, bu işlerde uzmanlaşmış bir firmadır ve en iyi şekilde hizmet sunacaktır.

Sürme Sineklik Fiyatları

Sürme sineklik fiyatları, alanın ölçüsüne, yapılacak olan sürme sinekliğin rengine göre değişmektedir. Kısaca diyebiliriz ki, ölçü büyüdükçe fiyatlar da artacaktır. Bizlere net ölçü vermeniz halinde, sizlere sürme sineklik fiyatlarını net olarak iletebiliriz.