Etlik Sineklik

Etlikte ev ve iş yerlerine özel sineklik üretimi ve montaj hizmeti sunan ETLİK Sineklik, hijyen ve konfor alanını yükseltme konusunda profesyonel sistemler kurmaktadır. Etlik mahallesinde, kapı pencere ve cam balkonlar için özel sineklik sistemlerinin imalatını ve montaj hizmetini sunmaktayız. Ev ve iş yerlerinde sineklerden uzak bir hayat yaşamak için ve özel sineklik sistemlerine sahip olmak için TAŞ Sineklik yanınızda!

Etlik Kedi Sinekliği:

Evlerinde evcil hayvan besleyen kullanıcılarımız için tam güvenlikli kedi sineklikleri hazırlamaktayız. Bu kedi sineklikleri sayesinde kediniz evin içerisinde tamamen güven altındadır. Uzun ömürlü malzemesiyle Etlik kedi sinekliği servisi, her alanda ekonomik çözüm ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Kediler için güçlendirilmiş olan sinekliklerimizin açılması kediler tarafından imkansıza yakındır. Sizde kedilerinizin güvende kalmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek kedi sinekliği montajı yaptırabilirsiniz.

Etlik Akordiyon Sürgülü Sineklik Sistemleri

Etlik mahallesinde ki evlerinize özel akordiyon sürgülü sineklik sistemlerini hazırlıyor ve en kısa süre içerisinde montajını gerçekleştiriyoruz. Sürgülü sineklikler, görüntü bakımından oldukça hoş ve dayanıklılık konusunda ise oldukça uzun ömürlüdür. Sürgülü sistemler hem pencereye hem de kapılara uygulanabilen oldukça ergonomik ürünlerdir. Bu sistemler sayesinde evinize sinek girmemekle birlikte estetik bir görüntü kazandırılmaktadır.

Etlik Menteşeli Sineklik Sistemleri

Hem uygun fiyatlı hem de uzun ömürlü bir ürün istiyorsanız menteşeli sineklikler karşınıza çıkıyor. Menteşeli sineklikler ile evlere sineklerin girişi tamamen engellenmektedir. Pencere rengine göre menteşeli sineklikleri belirliyor ve aynı renkte ki ürünleri kısa süre içerisinde camınıza takıyoruz. Menteşeli sineklikler bütçe dostu kaliteli ürünlerdir.

Etlik Sineklik Servisi: Profesyonel Ürün ve Uygun Fiyat

Uygun fiyatlara kaliteli sinekliklere sahip olmak isteyen kullanıcılarımız, TAŞ Sineklik servisi ile iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri alabilir. Sineksiz bir hayat için elimizden geleni yapıyor ve konfor alanınızı daha iyi hale getiriyoruz.

TAŞ Sineklik servisi, Ankara geneli montaj hizmeti vermekte olan bir firmadır. Tüm teknik konularda ve fiyatlarda detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.