Cam Balkon Sineklik

Ankara’da her ilçe ve mahallede sineklik hizmeti sunan TAŞ Sineklik, cam balkon sineklik konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir. Cam balkonlarınızda yaşam konforunuzu artırmak için birçok sineklik sisteminin geliştirmesini yapıyor ve balkon keyfinizi en üst seviyeye çıkartan firmamız, büyük cam balkonlarınız için sineklik çözümleri üretmektedir. Cam balkonlar, evin en çok vakit geçirilen alanlarından birisidir. Camları tamamen açıp, keyif yapmak paha biçilemezdir. Bu nedenle cam balkonların tamamen sineksiz olması için çalışmalarımızı en titiz şekilde yapıyoruz.

Cam balkonlara birkaç sineklik çeşidi monte edilmektedir. Bunlardan bazıları sürgülü, kedi sinekliği ve sabit sinekliklerdir. Cam balkonun çeşidine göre çalışma planı belirlenmekte ve müşteriye en iyi sineklik sistemi tavsiye edilmektedir.

Cam Balkon Sineklik Çeşitleri:

Cam Balkon Akordiyon Sineklik

Cam balkonlara uygulanan akordiyon sineklikler, oldukça kolay açılır kapanır sistemlerdir. Bu kolaylık sağlayan sistem sayesinde cam balkonlarınıza sinek giremez. Kullanımı oldukça basit ve etkilidir. Açıp kapaması 5 saniye sürer. Estetiği sevenler için geliştirilmiş sürgülü sinekliklerin kullanım ömrü de oldukça uzundur.

Cam Balkon Kedi Sinekliği

Cam balkonlar için kedi sinekliği oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Kedi besleyen kullanıcılarımız için kedi sinekliklerini cam balkonlara sabit olarak monte etmekteyiz. Sabit olduğu için oldukça dayanıklı olacak ve kediniz bu kedi tellerini aşamayacaktır. En güvenilir yöntemlerden birisidir.

Cam balkona sineklik olur mu?

Evet, cam balkonlara sineklik çeşitleri monte edilebilmektedir. Sürgülü sistemler, kedi sineklikleri ve sabit cam balkon sineklikleri rahatlıkla takılabilmektedir. Cam balkonlarınızı sineklerden korumak için alternatifleri her zaman değerlendirir ve en uygun sineklik çeşidini cam balkon sistemlerine uygulayabiliriz.

Cam balkon sineklik ölçüsü nasıl alınır?

Cam balkon sineklik ölçüsü almak oldukça hassas bir iştir. Profesyonel ekibimiz, cam balkonda açılan alanları tek tek belirlemekte ve en çok kullanılan alanlara sineklik montajı için ölçü almaktadır. Komple cam balkona dahi sineklik sistemleri takılabilmektedir. Açılır kanatlar belirlendikten sonra bitmiş ölçüyü alıyor ve not ederek imalat servisimize göndermekteyiz. Bu süreçte genişlik, yükseklik ve bırakılacak paylar hassas bir şekilde hesaplanmaktadır.

Cam Balkon Sineklik Fiyatları

Cam balkonlar için sineklik fiyatları, cam balkonun hangi kanadına sineklik yapılacağı, sinekliğin büyüklüğü, rengi ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Cam balkonlar büyük yapılardır. Kimi kullanıcılar komple sineklik sistemi tercih ederken, kimi kullanıcılar da sadece tek açılır bir alana sineklik yaptırmak istemektedir. Bizleri arayarak detay verebilir ve en uygun cam balkon sineklik fiyatını sizlere iletebiliriz.

Hizmetlerimiz:

  1. Ölçü Alımı: Uzman ekibimiz, aynı gün ölçü alımı için hizmet vermektedir. Gün içerisinde adresinize gelinmekte ve sineklik takılacak tüm alanların ölçüsü titiz bir şekilde alınmaktadır.
  2. Montaj Hizmeti: Ölçü alımı sonrasında imalat servisimiz en kısa sürede ürünleri hazırlamakta ve sonrasında montaj ekibimiz tekrar adresinize gelerek sineklikleri takmaktadır.
  3. Ekonomik ve Kaliteli Hizmet: Ankara TAŞ Sineklik olarak, müşteri memnuniyeti her zaman en ön plandadır. Hem montaj hem de satış sonrası destek ekibimiz ile her daim yanınızdayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Deneyimli ve Profesyonel Ekip: Alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız, cam balkon sineklik ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretmek için elinden geleni yapar.
  • Müşteri Memnuniyeti Garantisi: Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden tüm ölçü, imalat ve montaj işlerimizde memnuniyet garantili işler sunarız.
  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Müşterilerimizin zamanına her zaman saygı duyarak hızlı bir şekilde montaj hizmeti ve imalat hizmeti sunmaya özen gösteririz.

Ankara geneli cam balkon sineklik hizmeti sunan TAŞ Sineklik, hızlı ve profesyonel bir şekilde cam balkonlarınızı sineklerden uzat tutmak için hareket etmektedir. Detaylı bilgi ve alışveriş için bizlere ulaşabilirsiniz.