Ankara Kedi Sinekliği

Ailemizin bir parçası olan dostlarımız için her daim en kaliteli, en sağlıklı ve en güvenli tercihler yapmaya çalışıyoruz hepimiz. Bizde Ankara Kedi Sinekliği servisi olarak sevimli ev arkadaşlarımız için bunu yaparken en uygun fiyatlara sahip olabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Sizde bu kalite ve güvenden yararlanmak ve neden kedi sinekliği tercih etmelisiniz sorusuna yanıt alabilmek için bizimle iletişime geçin!

NEDEN KEDİ SİNEKLİĞİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Ankara Taş Sineklik olarak sevimli arkadaşlarımızın hayat kalitesini arttırmak, yaşam alanını korumak ve evinizi onlarında evi haline getirebilmek için kedi sinekliği tercihinde bulunmalısınız. Bunu yaparken haşerelere karşı kendi alanınızı da korumanı gerekecektir. O nedenle Taş Sinekliğin uzman ekibi size yardımcı olacaktır.

KEDİ SİNEKLİĞİ YIRTILIR MI?

Kedi sineklikleri yırtılmayan yapıda üretilmektedir. Kedilerimizin can güvenliği için en iyi malzemeleri kullanarak kedilerin yırtamayacağı bir sineklik hazırlıyoruz. Birçok kullanıcımızın merak ettiği sorulardan birisi de aslında bu olmaktadır. Kedi sinekliği yaptıracak olan kullanıcılar, malzemenin oldukça sert ve dayanıklı olmasını istemektedirler. Bizde bu isteklere özel kedi patilerine dayanıklı, yırtılmayan sineklikleri sizler için hazırlıyoruz.

KEDİ SİNEKLİĞİ NASIL ÜRETİLİR?

Kedi sinekliklerimiz kapı ve pencerelerde tercih edilen sineklik çeşitlerimizden farklı olarak alüminyum metal sert sineklik telinden oluşturulmuş tül yapısına sahiptir; içi ise fiber, çelik vs. olarak tercihe göre değişiklik sağlanabilir. Kedi, köpek, tavşan vb. gibi evimizde bulunan dostlarımızın darbelerine karşı dayanıklılık sağlamak için çelik tercih edilmektedir. Bu sayede hem daha dayanıklı hem de uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

KEDİ, KEDİ SİNEKLİĞİNDEN KAÇABİLİR Mİ?

Ankara kedi sinekliği servisi olarak üretmiş olduğumuz kedi sinekliklerinde kullanılan alüminyum sert sineklik teli nedeniyle evcil dostlarınızın kaçması imkansızdır.

2024 KEDİ SİNEKLİĞİ FİYATLARI

Ankara kedi sinekliği servisi olarak kedi sinekliği çeşitlerimiz pencere kedi sinekliği ve kapı kedi sinekliği olarak iki tanedir. İki ürün çeşidi için de iletişim numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz ölçü hizmetimiz neticesinde uzman ekibimiz size bir fiyat teklifi verip ödeme planı oluşturacaktır.

Pencere Kedi Sinekliği Fiyatları800-1000 TL ARASI
Pencere Kapı Sinekliği Fiyatları1000-1200 TL ARASI
Menteşeli Kedi Sinekliği800-1000 TL ARASI
Balkon Kapısı Kedi Sinekliği Fiyatları1250- 1800 TL ARASI

Kedilerinizi güven altında tutmak, onların temiz hava almasını sağlamak için kedi sinekliklerini tercih edebilirsiniz. Siz evde yokken bile gözünüz arkada kalmayacak ve kediniz evin içerisinde rahatlıkla gezecek ve tamamen güven altında olacaktır. Ankara kedi sinekliği servisimiz, bu alanda en uygun fiyat seçeneklerini sizlere iletiyor ve montaj servisi de sunarak müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır.