Pileli Sineklik ( Akordiyon )

Ankara’da pileli sineklik, sürgülü sineklik ve akordiyon sineklik satışı ve montajı yapan TAŞ Sineklik, en iyi kalitede ki malzemeleri sizlerle buluşturuyor.

Pileli sineklikler, akordiyon ve sürgülü sineklik olarak da bilinen kaliteli sistemlerdir. Günümüz de en çok tercih edilen akordiyon sineklik modelleri ile ev ve iş yerlerine harika bir görünüm kazandırılmaktadır. Bunun yanında sinek ve diğer tüm böceklerin içeri girmesini tam anlamıyla engelleyen bu sineklik sistemleri sayesinde sıcak yaz günleri keyifli bir şekilde yaşanmaktadır.

PİLELİ SİNEKLİK NEDİR?

Pileli sineklikler, yer kaplamayan, tek parça sineklik sistemidir. Dışa ve içe açılır bir yapısı olmadığı yer kaplamamaktadır. En çok tercih edilme sebepleri arasında yer kaplamıyor oluşu ve estetik görünüyor oluşu yer almaktadır. Ayrıca oldukça kullanışlı bir sineklik sistemidir. Kolaylıkla açılan ve kapanan bir yapısı mevcuttur. Altın meşe, antrasit, gri ve beyaz gibi ayrı renklerde üretimi sağlanmaktadır.

PİLELİ SİNEKLİKLER DAYANIKLI MI?

Firmamız, pileli sinekliklerde ki tülleri, takozları ve ipleri en kaliteli malzemelerden bir araya getirmektedir. Kaliteli malzeme kullanımına oldukça fazla dikkat eden TAŞ Sineklik, pileli sistemlerde dayanıklılık garantisi sunmaktadır. Pileli, akordiyon ve sürgülü sineklik sistemlerinde oldukça uzun yıllar kullanım sağlanmaktadır.

AKORDİYON SİNEKLİK FİYATLARI

Akordiyon, pileli ve sürgülü sineklik fiyatları malzemenin kalitesine ve ölçüsüne göre değişmektedir. Genel olarak ortalama fiyatları sizler için alttaki tabloda bir araya getirdik. Akordiyon kapı sineklikleri ve akordiyon pencere sineklik fiyatları tamamen ölçüye göre belirlenmektedir. Standart ölçülerde olan birçok pencerenin ve balkon kapısının fiyatı altta görüldüğü gibidir.

Akordiyon kapı sineklik fiyatları900 – 1200 TL ARASI
Akordiyon pencere sineklik fiyatları700 – 900 TL ARASI

PİLELİ SİNEKLİKTEN BÖCEK GİRER Mİ?

Pileli sinekliklerde kullanılan tül ve perde sisteminden böcek ve sinek girememektedir. Sineklere ve böceklere karşı tam koruma sağlayan pileli akordiyon sineklik sistemleri, sineksiz bir hayat sunabilmektedir.

AKORDİYON ( PİLELİ ) SİNEKLİK KULLANIŞLI MI?

Sürgülü yapısı sayesinde çok rahat bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü bir üründür. TAŞ Sineklik, sürgülü sinekliklerde en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun ömürlü ve dayanıklı bir pileli sineklik hazırlamaktadır.

Ankara TAŞ Sineklik olarak, pileli sineklik sistemlerinin imalatını ve montaj hizmetini sağlamaktayız. İstenilen tüm ölçülerde sürgülü sineklikler hazırlanmaktadır. Ayrıca renk seçenekleri ile evlerinize en yakışacak rengi beraber belirliyor ve takmak için servisimiz ile beraber adresinize geliyoruz.