Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklikler, balkonlara ve pencerelere takılan uygun fiyatlı sineklik sistemleridir. Sineklere karşı maksimum koruma sağlayan yapısı ile beraber günümüz de her 10 evden 7sinde bulunmaktadır. Menteşeli sineklikler, yaz aylarında oldukça fayda sağlayan ürünlerdir. Sıcak havalarda balkon ve pencerelerinizi açık bırakarak hem içerinin hava almasını sağlayabilir hem de sineksiz bir günün tadını çıkartabilirsiniz.

Uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz menteşeli sineklikleri, Ankara’da bulunan TAŞ Sineklik servisinden hemen satın alabilir ve indirimli montaj ücretlerinden yararlanabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Nasıl Temizlenir konumuza da göz atabilirsiniz.

MENTEŞELİ SİNEKLİK NEDİR?

Adından da anlaşılacağı gibi bu sineklik sistemlerinde menteşeler yer almaktadır. Bu menteşeler sayesinde kolaylıkla açılır ve kapanır bir yapıdadır. Mantık olarak bir pencere ve kapı ile aynıdır. Menteşeli sistemler oldukça uzun ömürlüdür. İçeriye böcek ve sineklerin girmesini tamamen engellemektedir.

MENTEŞELİ BALKON KAPI SİNEKLİĞİ

Balkonlarda sık sık tercih edilen menteşeli sineklikler, sıcak yaz aylarında kapıyı açıp içeriyi havalandırmanız konusunda çok mantıklı bir tercihtir. Evinizi tamamen böcek ve sineklerden koruyacak hem de evin hava almasına olanak sağlayacaktır.

MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYATLARI VE FİYAT LİSTESİ

Menteşeli sineklik fiyatları, kullanılan malzeme kalitesine, ölçüye göre değişmektedir. Menteşeli sineklik fiyatlarını TAŞ Sineklik servisini arayarak hemen öğrenebilir ve vermiş olduğunuz ölçüleri en kısa sürede hazırlatıp montaj desteği de talep edebilirsiniz.

Sineklik ÇeşidiFiyat
Menteşeli Pencere Sinekliği450-550 TL ARASI
Menteşeli Balkon Kapısı Sinekliği650-800 TL ARASI
Menteşeli Kedi SinekliğiArayınız

TAŞ Menteşeli Sineklik: Güvenilir İmalat ve Montaj Hizmeti

Ankara’da evinize ve iş yerinize menteşeli sineklik arıyorsanız, TAŞ Sineklik servisi sizler için doğru adres. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize birinci sınıf menteşeli sineklikler hazırlıyoruz. İmalat hizmetinden montaj hizmetine kadar olan bu süreçte sizlere en iyi desteği sunarak müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutuyoruz.

Evlerinizde ve iş yerlerinizde sineklerden uzak bir yaşam sürmek isterseniz TAŞ Sineklik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.