Duble Pileli Kapı Pencere Sineklik

Duble kapı ve pencere sineklikleri, çift kanatlı pencere sistemleri için özel üretilen sinekliklerdir. Bu sistemler, evinizin görünümüne hava katmakla beraber ışık sağlamakta ve aynı zamanda sineksiz ve böceksiz bir hayat kalitesi sunmaktadır. Duble pileli sineklik modelleri ile eviniz artık harika bir görünüme kavuşuyor. Duble akordiyon, duble pileli ve duble akordiyon sineklikler olarak da adlandırılan bu ürünlerin fiyatları oldukça uygundur.

Birden fazla kanat açılır pencere sistemleri için uygun olan duble sineklik modelleri, her renkte üretilmektedir. Kullanım kolaylığı ve harika görünümü ile bilinen bu sistemler, TAŞ Sineklik servisi tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Duble Kapı Pencere Sineklik Montajı ve Bakımı

  • Sineklik montajı, genellikle uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Mekanizmanın doğru çalışması için uzman dokunuşların gerçekleşmesi gerekmektedir. Ustalık gerektiren bu işte, TAŞ Sineklik servisi en iyi hizmet garantisini vermektedir.
  • Duble sineklik montajı sonrasında düzenli olarak temizliği yapılmalıdır. Katlanır sistemin ve tüllerin temizliği ile bu sistemi çok uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.
  • Tekerler, ip ve menteşelerin düzenli olarak kontrol edilmesi ile çok uzun yıllar kullanım sağlanmaktadır.

Mıknatıs Sistemli Duble Kapı Pencere Sineklikleri

Duble sinekliklerde mıknatıs sistemi de olabilmektedir. Standart sistemlerden farklı olarak mıknatıslar sayesinde duble sineklikler çok rahat bir şekilde açılıp kapanabilmektedir. Çift kanatlı kapı ve pencereler için muhteşem olan bu ürünün bazı detayları şu şekildedir:

Nasıl Çalışır?

  • Sineklik mekanizmasının bir kanadına mıknatıs yerleştirilir. Diğer kanadı ise metal bir parça ile donatılır.
  • Sineklik kapandığı zaman mıknatısın kuvveti sayesinde sıkı bir kapanış yaşanır. Açılması da oldukça kolaydır.
  • Mıknatıslı duble sinkelik modelleri oldukça uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Duble Kapı Pencere Sinekliklerinin Avantajları

  1. Sineklere Son: Sineklikler, sinekler, böcekler, arılar ve diğer böceklerin içeri girişini tamamen engeller. Bu sayede konfor dolu bir gün geçirmiş olursunuz.
  2. Hava Geçirgenliği: Duble sineklikler, hava geçirgenliği konusunda oldukça profesyonel ürünlerdir.
  3. Görünürlük: Gün ışığını tamamen içeriye alan ve görünüm konusunda muhteşem bir estetiklik sunar.
  4. Kolay Kullanım: Modern sineklik sistemleri, kullanıcı dostu tasarımlarıyla kolay açılıp kapanabilirler.

Duble kapı pencere sineklikleri, evinizde rahat bir yaşam ortamı sağlarken aynı zamanda estetik ve pratik bir çözüm sunar. Kaliteli malzeme seçimi, doğru ölçü ve montaj sonrasında duble kapı pencere sineklikleri oldukça uzun ömürlü olur.

Evinizi sineklerden korumak ve ferah bir ortamda yaşamak için duble kapı pencere sineklikleri sizin için ideal bir çözüm olabilir. TAŞ Sineklik servisi bu konuda profesyonel montaj hizmeti sunmaktadır.