GÜNEŞEVLER SİNEKLİK

Güneşevler kapı, pencere ve cam balkon sineklik servisi olarak, sineklik alanında ölçü ve montaj servisi vermekteyiz. Güneşevler kullanıcılarımız için her zaman en ekonomik fiyatlar ile hizmet sağlıyor ve bunun yanında parça garantisi de sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Güneşevler mahallesinde bugüne kadar yüzlerce sineklik montajı yapmış bir servis olarak, yaz aylarının kavurucu sıcaklarında evinize sinek ve böcek girmesini tamamen engelliyoruz.

GÜNEŞEVLER SİNEKLİK SERVİSİ

Evlerde, villalarda ve iş yerlerinde tercih edilen sineklik sistemlerinin birçok çeşidini üretiyor ve montaj hizmetini beraberinde veriyoruz. Birçok müşterimiz montaj dahil hizmet tercih etmektedir. Bünyemiz de yer alan profesyonel ustalarımız ile çok kısa sürede sinekliklerin montajını yapıp teslim etmekteyiz. Menteşeli, Sürgülü, Kedi sinekliği, cam balkon sineklikleri gibi birçok sistemin kurulumunu başarılı bir şekilde yapmaktayız. Sineklere son diyerek çıktığımız bu yolda her daim müşteri memnuniyeti sağlamayı hedef aldık ve bu alanda oldukça başarılı bir şekilde çalışmalara imza attık.

Ücretsiz ölçü hizmetimiz ile konumuza geliyor ve yapılacakları tek tek anlattıktan sonra onay dahilinde hemen ölçüleri imalat birimimize aktarıyor ve sonrasında montaj birimimiz ile beraber teslimatını sağlıyoruz.

GÜNEŞEVLER SİNEKLİK – SİNEKLİK ÇEŞİTLERİ

Güneşevler sineklik servisi olarak, tüm sineklik çeşitlerinin imalat ve montajını yapmaktayız. TAŞ Sineklik, bugüne kadar binlerce sineklik ölçüsü ve montajı yapmış bir firmadır.

  • Pileli Sineklik
  • Güneşevler Kapı Kedi Sinekliği
  • Güneşevler Menteşeli Sineklik
  • Akordiyon Sineklik
  • Sürgülü Sineklik
  • Güneşevler Pencere Kedi Sinekliği

GÜNEŞEVLER SİNEKLİK FİYATLARI

Güneşevler mahallesinde sineklik sistemlerinin fiyatları, ölçü ve renk seçeneklerine göre değişmektedir. İstediğiniz sineklik çeşidini bizlere yollayarak ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Sineklik ölçüleri standart boy ve özel ölçü olmak üzere değişmektedir. WhatsApp hattımıza bilgileri göndererek tüm fiyat bilgilerini alabilirsiniz.