Ahşap Pencere & Kapı Sineklikleri

Ahşap pencereler, günümüz de oldukça tercih edilen , kullanılan alana oldukça estetik bir görüntü katan sistemlerdir. Ahşap pencerelerin de diğer pimapen pencereler gibi sinekliklere ihtiyacı vardır. Sıcak günlerde ahşap pencereleri açıp keyifli bir gün geçirmek isteyen kullanıcılarımız, ahşap cam sinekliği arayışına girmektedir. İşte burada TAŞ Sineklik devreye girmekte ve tüm ahşap cam modellerine özel sineklikler tasarlamaktadır. Ahşap pencere sinekliği ölçüsü almak, diğer pencerelere göre farklı olmaktadır. Bu yüzden profesyonel bir sineklik servisi ile çalışılması oldukça önem arz etmektedir.

Ahşap Pencerelerin Ölçü Alınması:

Ahşap tahta pencerelerde sineklik ölçüsü alımı, normal pimapen pencerelere göre farklı olmaktadır. Eğer Montaj ekibimizden ölçü talep etmek isterseniz hemen gelebilir ve ölçüleri alabiliriz. Eğer siz iletmek isterseniz altta sizler için anlatalım.

  1. Genişlik ve Yükseklik Ölçülerin Alınması: Pencerenin yatay ve dikey uzunluklarını ölçün. Her iki boyutta da ölçümü pencerenin iç kısmından alın.
  2. Dikdörtgenin Boyutlarının Belirlenmesi: Ahşap pencerenizin iç kısmındaki açıklığı bir dikdörtgen olarak düşünün. Yatay ve dikey ölçüleri not edin.
  3. Derinlik Ölçümü: Sinekliğin monte edileceği alanın derinliğini ölçün. Bu, sinekliğin pencerenin içine uygun şekilde monte edilmesini sağlar.
  4. Diğer detaylar: Ölçülerinizi bizlere iletirken, ahşap pencerenin de resmini bizlere whatsapp aracılığı ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ahşap Pencere Sinekliği Çeşitleri:

Pimapen pencerelerde kullanılan sineklik çeşitlerini ahşap pencerelere de uygulayabilmekteyiz. Genellikle çok tercih edilen ahşap pencere sineklikleri şu şeklildedir:

  1. Menteşeli Sineklikler: Ahşap pencerelere uygulanan menteşeli sineklikler hem ekonomik hem de uzun ömürlü ürünler olmaktadır.
  2. Akordiyon Pileli Sineklikler: Ahşap pencerelere tam estetiklik katan ve pencerenin görünümünü bozmayan , ahşap rengi ile aynı renk pileli akordiyon sistemler takılmaktadır.

Ahşap Kapı Pencere Sineklik Fiyatları

Ahşap kapı ve pencerelere uygulanan sineklik fiyatları ölçü bilgilerine , kullanılacak olan çeşide ve renk bilgisine göre değişmektedir. Altta ortalama fiyatlar olmakla beraber güncelliğinin olmadığını söyleyebiliriz. En net bilgiyi TAŞ Sineklik servisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Ahşap Pencere Kapı SineklikleriFiyat ( 2024 )
Ahşap pencere sinekliği fiyatlarıSorunuz
Ahşap kapı sinekliği fiyatları1200 – 1500 TL Montaj Dahil
Ahşap pencere kedi sinekliği fiyatları1000 – 1400 TL Montaj Dahil
Ahşap menteşeli sinekliği fiyatları800 – 1200 TL Montaj Dahil
Ahşap pileli akordiyon sineklik fiyatları1000 – 1400 TL Montaj Dahil

Ahşap kapı ve pencerelerinize sineklik ürünlerini taktırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ahşap pencere ve kapılarda işçilik ve ölçü alınması daha zorlu olacağından ötürü uzman bir servis ile çalışmanız yerinde olacaktır.