Balkon Kapısı Sineklik

Ankara’da balkon kapısı sineklik sistemleri imalatı ve konusunda hizmet sunan TAŞ Sineklik, profesyonel ekibi ile balkonlarınızı sineklerden arındırmaktadır. Konforlu bir yaşam alanı sunmak adına elinden geleni yapan firmamız, en uygun fiyatlar ile balkon kapısına sineklik montajı yapmaktadır.

Balkon kapılarına birçok sineklik çeşidi uygulanabilmektedir. Bunlar arasında en çok tercih edilenler şu şekildedir.

Balkon Kapısı Kedi Sinekliği

Evde kedi besleyen kullanıcılarımız için balkon kapısına kedi sinekliği takmaktayız. Kedi sinekliğinde bulunan güçlü teller sayesinde kedilerinizin dışarı çıkmasını tamamen engelliyoruz. Balkon kapısına uygulanan kedi sineklikleri oldukça güçlü ve uzun ömürlü ürünlerdir. Kedilerinizin balkona çıkmasını engellemek adına bu ürünleri tavsiye etmekteyiz. Balkon kapısı sineklik imalatı, ölçü alımı ve montaj hizmeti TAŞ Sineklik tarafından titizlik ile yapılmaktadır.

Balkon Kapısı Akordiyon Sineklik

Balkon kapısı akordiyon sineklik modellerimiz, estetik ve kalite bakımından oldukça hoş ürünlerdir. Özellikle dar alanlarda kullanımı çok kolaydır. Sürülebilir yapısı ile yer kaplamayan bu sineklik çeşidi, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Akordiyon sineklik sistemlerini balkon kapılarına çok kısa bir süre içerisinde monte ediyor ve sineksiz bir yaşam için müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Balkon Kapısı Sineklik Fiyatları

Balkon kapısına göre sineklik fiyatları, ölçüye ve sineklik çeşidine göre farklılık gösterir. Ölçü birimimiz adresinize ulaştığında ölçüyü almakta ve takılacak sineklik modelini kararlaştırmaktadır. Eğer ölçü ve takılacak sineklik hakkında bilgiye sahipseniz bizleri arayarak en net fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Balkon Kapısı Kedi Sinekliği Fiyatı1200- 1500 TL
Balkon Kapısı Akordiyon Sineklik Fiyatı1200- 1500 TL
Balkon Kapısı Menteşeli Sineklik Fiyatı850-1200 TL

Ankara Taş Sineklik olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, balkon kapısı sineklik ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.