Dikmen Sineklik

Ankara Dikmen’ de profesyonel kapı, pencere ve cam balkon sineklik çözümleri sunan TAŞ Sineklik, sıcak günlerde kurtarıcınız oluyor. Sineklerden uzak bir yaşam sürmek isteyen kullanıcılarımız için dayanıklı ve kaliteli sineklik modelleri tasarlayarak montajını yapıyor. Firmamız, sineklik alanında birinci sınıf bileşenleri kullanarak tasarım yapmaktadır. Bu sayede tüm sineklikler yıllarca dayanıklı bir şekilde kapı ve pencerenizde hizmet etmektedir.

Sineklik Çeşitleri:

Kedi Sinekliği:

Dikmen kedi sinekliği servisi olarak, kedilerinizi tamamen güven altında tutmak adına sineklikler hazırlıyoruz. Kedinin patilerine karşı oldukça dayanıklı olan sinekliklerimiz ile, kedileriniz evin içinde rahatlıkla gezmekte ve güven altında kalmaktadır.

Sürgülü Akordiyon Sineklik:

Dikmende birçok eve akordiyon sürgülü sineklik yapmış bir firma olarak, her müşterimizin isteğini en profesyonel şekilde karşılamaktayız. Estetikliği ve dayanıklılığı ön plana çıkartan sürgülü sistemleri satın almak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Menteşeli Sineklikler:

Menteşeli sineklikler, oldukça ekonomik ve çözümcüdür. Evinize sineklerin girmemesi için en uygun fiyatlar ile menteşeli sineklikleri hazırlıyor ve en kısa süre içerisinde gelip monte ediyoruz. Bütçe dostu olan bu ürünleri Dikmen sineklik firmamızdan satın alabilirsiniz.

Dikmen Sineklik Servisi ile Profesyonel Ölçü ve Montaj

Ölçü almak oldukça hassaslık gerektiren bir iştir. Sinekliğin tam oturması, açıklık kalmaması için ölçünün doğru alınması gerekmektedir. TAŞ Sineklik ekipleri, ölçü için adrese geldiğinde kısa sürede ölçü alımını tamamlamakta ve not etmektedir. Sonrasında bu ölçüler imalathaneye iletilmekte ve hazırlanması için çalışmalara başlanılmaktadır. Montaj işinde de başarılı olan ekiplerimiz, 1 hafta gibi kısa bir sürede tekrar adresinize gelmekte ve sineklikleri takıp teslim etmektedir.

Dikmen sineklik servisimiz, tecrübe ve deneyimi sayesinde birçok zorlu alanlarda sineklik çalışmasını başarılı bir şekilde yapmıştır. Ev, iş yeri ve villa gibi daha büyük yapılarda profesyonel olarak sineklik çözümleri sunmaktayız. Sineksiz bir hayat ve konfor için bizler ile iletişim kurabilirsiniz.