En Dayanıklı ve Kullanışlı Sineklik Modelleri

Ev ve iş yerlerimizi sineklerden korumak oldukça önemlidir. Yaz aylarında evde sineksiz bir hayat sürmenin keyfini tüm müşterilerimize yaşatmak adına birbirinden özel sineklik sistemleri hazırlıyoruz. Kullanıcılarımız bazı zamanlarda hangi sineklik modelini tercih edeceği konusunda kararsız kalabilmektedir. Bunu netleştirmek adına ve hangi sineklik modelini daha kaliteli olduğunu belirtmek adına bu içeriği sizler için hazırladık. Konumuzda en dayanıklı ve kullanışlı sineklik modellerini sizler için bir araya getirdik. TAŞ Sineklik olarak, konunun devamında sineklik modellerini ve teknik detaylarını görebilirsiniz.

Hangi Sineklik Modelini Tercih Etmeliyim? En Dayanıklısı Hangisi?

Menteşeli Sineklik:

Menteşeli sineklik sistemleri, kapı ve pencerelere kolaylıkla uygulanan sistemlerdir. Kullanıcı isteğine göre bu sineklikler sabitlenebilir veya pencere gibi menteşe yardımı ile açılıp kapanabilir yapıda ayarlanabilir. Alüminyum ve PVC malzemeden üretilmektedir. Pimapen pencerelere, ahşap pencerelere ve diğer tüm pencere sistemlerine rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Teknik Detaylar:

  • Menteşeli sineklikler, oldukça dayanıklı ürünlerdir. Kolaylıkla açılır ve kapanır yapıda ürünlerdir.
  • Birçok renk seçeneği ile evinize uygun olarak hazırlanan ürünlerdir.
  • Uzun yıllar kullanılır ve temizliği oldukça kolaydır.
  • Sık kullanılan kapı ve pencerelere oldukça uygun ve dayanıklı bir üründür.

Akordiyon Sürgülü Sineklik:

Katlanır olan akordiyon sineklikler, cam balkonlara, pencerelere ve kapılara uygulanan harika görünüme sahip ürünlerdir. Bu ürün ile, yaz aylarını sineksiz bir şekilde geçirebilir ve ortamın havadar kalmasını sağlayabilirsiniz.

Teknik Detaylar:

  • Büyük cam ve kapılara uyumludur. Oldukça uzun ömürlüdür. Kullanılan ipler, tüller ve tekerler dayanıklıdır.
  • Alüminyum malzemeden üretilmektedir. Kasaları oldukça uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Görüntü olarak oldukça şıktır. Kullanılan mekanda hoş bir hava oluşturur.

Kedi Sinekliği:

Kedi besleyen kullanıcılarımız için kedi sineklikleri oldukça önemlidir. Kedilerin güvenliği için bu güvenlik kilitli ürünlerin kullanılması şarttır. Kedinizin evde güvenle ve rahat bir şekilde hareket etmesi için kedi sineklikleri oldukça kaliteli yapıda üretilmektedir.

Teknik Detaylar:

  • Kedilerin patilerine karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir.
  • Genellikle menteşeli sistemler tercih edilir.
  • Pencereye veya balkon kapısına kolayca takılabilir.

Ankara’da bulunan TAŞ Sineklik servisimiz, hangi model sinekliği seçeceğiniz konusunda sizleri bilgilendirmektedir. Evinize en uygun sineklik modelini beraber seçebilir ve en kısa süre de gelip monte edebiliriz.